Wesela z nami 100% satysfakcji


Marcin  - manager,wodzirej,akustyk,akordeonista.

Ma za sobą wiele lat współpracy z wieloma zawodowymi muzykami,od których wiele się nauczył.Doskonalił grę na instrumentach klawiszowych i akordeonie, oraz podpatrywał wiele technik wodzirejskich, które wykorzystuje do tej pory w prowadzeniu wszelkiego rodzaju imprez tanecznych.Tyle lat doświadczenia sprawia, że Klienci korzystający z Jego usług są w 100% zadowoleni z obsługi konferansjerskiej imprezy firmowej, studniówki, wesela czy bankietu. Początki pierwszych zagranych imprez to rok 1995 w zespole Roland (zagranych 104 imprezy do 2001r.) i obecnie od roku 2002 zespół o nazwie Dance4ever, który się okazał najlepszą profesjonalną formacją muzyczną jakiej jest managerem.Prywatnie miłośnik sportu oraz kulturystyki zawsze pozytywnie nastawiony do życia.

 

 Magdalena Skassa - wokalistka, akordeonistka, gitarzystka. Posiada wieloletnie doświadczenie sceniczne. Pasjonuje ją zarówno gra na instrumentach, jak i sztuka kompozycji i aranżacji, dyrygentura oraz muzyka chóralna.Od najmłodszych lat uczy się gry na akordeonie, zafascynowana impresjonizmem muzycznym i twórczością Marcela Dupre, podziwia Marię Kalaniemi, Motion Trio, Kimmo Pohjonen.Ale największą pasją Magdy jest śpiew, którego tajniki poznaje od lat, "podsłuchując" najlepszych. Jej mistrzyniami są Rachelle Ferrelle, Elena Egorova, Aretha Franklin, Olga Szwajgier, Grażyna Auguścik, Sade, Ella Fitzgerald. Magda jest otwarta na różne style muzyczne, czerpie inspirację z muzyki soul, jazz, rock, pop. Najważniejsze dla niej są szczerze wyrażone emocje i niebanalna forma muzyczna. Magda studiowała w Instytucie Edukacji Muzycznej Akademii Świętokrzyskiej oraz na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W życiu w udany sposób łączy miłość do muzyki z fascynacją literaturą, szczepiąc w młodych umysłach wiedzę i zainteresowanie humanistyką i sztuką. Magda realizuje się również na płaszczyźnie muzycznych działań społecznych. Jest ona współzałożycielką bezpłatnego studia nagrań "Gejzer Off Art", które funkcjonuje na terenie Mazowsza w celu promocji młodych talentów oraz pomysłodawczynią i współorganizatorką Przeglądów Muzyki Alternatywnej "Batalia Dźwięków".

 

 

Wojciech Wojciechowski

Młody i ambitny aktor oraz wokalista.

Aktywnie pracuje w zawodzie a ponad to prowadzi zajęcia wokalne oraz produkuje muzykę we własnym studio.

Urodził i wychowywał się w Opolu, gdzie od najmłodszych lat stawiał pierwsze kroki na scenie. Pochłonięty zdobywaniem nowych doświadczeń, które umieszcza kolejno w swoim bagażu. Podróżuje po Polsce i świece w poszukiwaniu inspiracji.

Wokalnie rozwijał swoje skrzydła w Opolskim Studio Piosenki założonym między innymi przez Elżbietę Zapendowską i prowadzonym przez Jacka Mełnickiego.

Współpracuje z Warszawskim teatrem Rampa, Filharmonią Opolska, Teatrem Palladium, Opole Gospel Choir oraz Opolskim Studiem Piosenki.

Wokalnie porusza się niemal we wszystkich stylach a do jego ulubionych należą: musical, soul, pop, jazz, funk oraz rock.

Wspólnie na scenach występował u boku takich osób jak: Zbigniew Wodecki, Mateusz ziółko, Mrozu, Ewelina lisowska, Grupa VOX, Olga Szomańska, Jakub Wocial, Robert Tondera, Brygida Turowska, Golec Orkiestra i wielu innych.

Jest właścicielem studia muzycznego „Bialy kot”, gdzie produkuje autorską muzykę, zespołową, korporacyjną, czy na potrzeby marketingowe.

Założyciel studio wokalno muzycznego „Let’s sing”
Od Czerwca 2016r. współpracował z Broadway Musical School jako trener wokalny, aktorski oraz wykonawca.

Świadomość sceny oraz nić porozumienia jaką buduje ze słuchaczami pozwalają mu również na pracę w charakterze konferansjera. Prowadził wiele imprez masowych takich jak: regionalne wybory miss, prezentacje, pokazy mody czy promocje placówek.

W wolnym czasie uprawia hokej na lodzie, kite surfing, skateboarding oraz wiele innych interesujących aktywności.

Tomasz - gitarzysta

Utalentowany i wszechstronny muzyk, który wywodzi się z muzykalnej rodziny. Zaczynał jako samouk, wychowując się na rockowej i heavy metalowej muzyce lat 70 i 80-ych. Potem swoje umiejętności rozwijał uczestnicząc w licznych kursach, wartsztatach muzycznych, jamsessions oraz na prywatnych lekcjach.Tomek posiada świetny słuch harmoniczny i dobre wyczucie rytmu. Cechuje go zmysł kompozycji, aranżacji i duża wrażliwość artystyczna. Pisze i komponuje, nagrywa, gra na gitarach ( elektryczna, klasyczna, akustyczna, basowa), pianino, syntezator.Tomek to świetny kompozytor, autor tekstów i aranżer z 18 letnim doświadczeniem w branży, mający na koncie współprace ze znakomitymi muzykami i udział w wielu przedsięwzięciach artystycznych i medialnych.

 W zespole Dance4ver, z którym współpracuje od 2009 roku pełni funkcję gitarzysty, aranżera i wspiera wokalnie w chórkach. Swobodnie porusza się w takich gatunkach muzycznych jak: pop, rock, heavy metal, blues, rock&roll, reggae, funky, country, disco, rnb, folk i muzyka elektroniczna. Inspiracje muzyczne: heavy metal lat 80, new romantic, disco 70/80s.Gitarzyści, których ceni: Yngvie Malmsteem, Joe Satriani, Eddie Van Halen, Mark Knopfler, Steve Ray Voughan, Jason Becker, Eric Johnson, Tommy Emmanuel, Brian May, Eric Clapton, Jan Borysewicz, Marek Raduli, Jerzy Styczyński, Ryszard Sygitowicz, Grzegorz Skawiński.

 Sprzęt na jakim gra:
Gitary: Fender Stratocaster, Ibanez Blazer, Ibanez Roadstar II Series, Crafter;

 Piec: Peavey Bandit, Fender Performer 1000;multiefekt: BOSS GT-6.

 Tomek prywatnie to ambitny, kreatywny i energiczny człowiek, nastawiony na rozwój i efekt. Jego drugą pasją i profesją jest Coaching, NLP i Rozwój osobisty.

 

Szymon  - perkusja

Od najmlodszych lat interesował sie muzyką. Jego pasją stała sie perkusja odkąd 17 lat temu usiadł pierwszy raz za zestawem perkusyjnym. Pierwsze kroki na tym insteumencie pokonywał jako samouk. Nastepnie rozpoczął naukę w szkole muzycznej I i II stopnia im. Krzysztofa Komedy w Warszawie oraz studiował na wydziale jazzu i muzyki estradowej na UMCS w Lublinie. Uczestniczył w licznych warsztatach muzycznych, współpracował z wieloma zespołami grając różne gatunki muzyczne takie jak: rock, funk, pop, jazz, muzyka latynoamerykańska oraz szeroko pojęta muzyka elektroniczną. Swą wiedzę i umiejętności przekazywał innym prowadząc własną szkółkę perkusyjną. Zawodowy muzyk, miłośnik perkusji a prywatnie super człowiek,uprawiający kulturystykę,uwielbiający sporty walki,optymistycznie nastawiony do ludzi i świata.

 

Dariusz - saksofonista, pedagog, muzyk z wieloletnim doświadczeniem scenicznym. Swoją muzyczną przygodę rozpoczął w wieku 11 lat w ZSM im. Oskara Kolberga w Radomiu w klasie saksofonu i kontynuuje ją do tej pory. Koncertował z wieloma orkiestrami w kraju i za granicą, m.in. z Radomską Młodzieżową Orkiestrą Dętą "Grandioso" oraz Big Bandem "Mundana". Absolwent Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku Edukacja Muzyczna, niegdyś instruktor muzyki w Gminnym Ośrodku Kultury w Wolanowie, obecnie prowadzi własną firmę zajmującą się oprawą muzyczną oraz nauką gry na instrumentach, w tym na saksofonie. Prywatnie Dariusz to wrażliwy romantyk o bujnej wyobraźni i poczuciu misji, który uwielbia nauczanie i pracę dla dobra ogółu. Wychowany na muzyce klubowej lat '80 i '90 oraz polskim rocku, a także kształtowany w miłości do klasyków jazzu jest otwarty na najróżniejsze gatunki muzyki, choć najbardziej ceni właśnie jazz (m.in. John Coltrane, Louis Armstrong), folk metal (m.in. Korpiklaani, Percival Schuttenbach, Radogost), rock alternatywny (m.in. Alice in Chains, R.E.M.), reggae (m.in. Pablopavo, Kamil Bednarek) oraz muzykę klasyczną (J.S.Bach, M. Musorgski i inni). Poza muzyką Dariusz to humorysta oraz zapalony biegacz, który lubi również jazdę na rowerze, ping-ponga i skoki narciarskie, w kuchni - smakosz oraz niezły kucharz, pasjonat literatury, historii i filmu.